SK CZ HU
___
FORMULARZ - ZADAJ NAM PYTANIE
___
DOKUMENTY DO POBRANIA
___
OBLICZYMY TWÓJ ZWROT
Holandia Niemcy Belgia Anglia
Należy dodać poszczególne kwoty z wszystkich posiadanych Lohnsteuerbescheinigung (od wszystkich niemieckich pracodawców, u których pracowałeś w danym roku podatkowym)
Dochody współmałżonka w Polsce w PLN
Dzieci - na utrzymaniu podatnika - niepełnoletnie, lub do 27 lat uczące się lub bezrobotne
Zwiększone wydatki na wyżywienie przy podwójnym gospodarstwie domowym

Typ rozliczenia:

Indywidualne
Wspólnie z małzonkiem

Rok podatkowy

Okres pobytu w Niemczech:

Poniżej 183 dni w roku
Powyżej 183 dni w roku

Dzieci


Przejazdy do domu w Polsce


Dojazdy do pracy w Niemczech


Twoje dane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Eu Service" danych osobowych w celach marketingowych i na przesyłanie informacji hanlowych drogą elektroniczną i tradycyjną, zgodnie z ust z dnia 29 .08. 1997 (Dz.U. 2002r. nr101, poz.926, ze zm.)
___
Extra zwrot
podatku z Holandii!

___

___

PRACOWAŁEŚ W BELGII? NALEŻY CI SIĘ ZWROT PODATKU! POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ TWOJE PIENIĄDZE! SPRAWDŻ JAKIE TO PROSTE!

NIE POZWÓL ŻEBY TWOJE PIENIĄDZE PRZEPADŁY- ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!!

Chcesz odzyskać podatek z Belgii? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Obliczymy Twój indywidualny zwrot! To nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje!
Wystarczy wypełnić formularz „Obliczymy Twój Zwrot” zamieszczony obok.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i poinformujemy o wysokości zwrotu. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień nasz konsultant odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Belgii.

Wyślij sms'a o tresci "Zwrot Podatku Belgia" na numer +48 512 355 064, a my oddzwonimy do Ciebie na własny koszt!

Ponadto rozliczenie z zagranicznym urzędem nie powoduje problemów z rozliczeniem z urzędem polskim.

EU Service zatrudnił belgijskiego konsultanta podatkowego, który będzie dbał o Wasze rozliczenia i kalkulacje podatkowe, jednocześnie na bieżąco monitorując i informując Was o wszystkich zmianach jakie zachodzą w belgijskim urzędzie skarbowym.

Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Belgijskie Urząd Skarbowy (Federale Overheidsdienst Financien) wyda w odpowiednim czasie decyzję o wysokości należnego Ci zwrotu podatku. Wkrótce po wydaniu decyzji, urząd wyśle Ci pieniądze, i tak:

W razie jakichkolwiek niejasności przy wypełnianiu powyższego druku, zadzwoń, a otrzymasz bezpłatną pomoc w tej kwestii.

Pamiętaj, im szybciej zamówisz i odeślesz uzupełnione dokumenty - tym szybciej możesz liczyć na swój zwrot podatku!

PROCEDURA PRZY OPŁACIE "Z GÓRY":

  1. WYPELNIJ NASZE FORMULARZE
  2. PRZYGOTUJ POTRZEBNE DOKUMENTY
  3. ODEŚLIJ NASZE FORMULARZE I POTRZEBNE DOKUMENTY
  4. DOKONAJ WPŁATY 300 ZŁ(JEDNORAZOWA OPŁATA) LUB PŁATNOŚĆI PO ZWROCIE
  5. GOTOWE. PO 3 DO 6 MIESIĘCY OTRZYMASZ Z URZEDU PIENIĄDZE NA SWOJE KONTO OSOBISTE

Wolisz osobiście wydrukować, wypełnić i wysłać komplet formularzy, niezbędnych do rozliczenia podatku z Belgii opłata „z góry”? Pobierz je tutaj lub zadzwon na nr 71 789 39 15.

POBIERZ DOKUMENTY

OPŁATY(bez dodatkowych opłat)

Cena zawierają podatek VAT Cena
Zwrot Podatku z Belgii
Płatność za nasza usługę pobierana jest "z góry"
Jednorazowa opłata, bez względu na wysokość zwrotu.
Rabat dla stałych klientów 10%!

Płatności po zwrocie


Rozliczenie "zerowe". Płatność pobierana "z góry"
300 zł9%, nie mniej niż 85 euro

80 zł

Jeżeli rozliczasz się z podatku za pracę za granicą poraz drugi i każdy kolejny rok za pośrednictwem naszej firmy, przysługuje Ci 10% zniżki!*
* - rabatów nie łączymy z innymi ofertami promocyjnymi oraz nie sumujemy ze sobą.

Bezpłatnie dla klientów EU Service:

Pytania i odpowiedzi

Czy urząd przesyła dokumenty potrzebne do rozliczenia?
Urząd wysyła dokukmenty na polski adres lub adres zameldowania w Belgii. Dokumenty należy złożyć do daty oznaczonej na piśmie z urzędu.

Ostatne terminy rozliczeń

Rok podatkowy Termin
2014(dochody 2013) do 12-11-2014
2015(dochody 2014) do 26-11-2015
2016(dochode 2015) do 20-12-2016

Osoby zameldowane w Belgii muszą złożyć deklarację podatkową do 30-06-2016!

Czym jest dokument Aangifte In de Belasting van niet-inwoners?

Aangifte In de Belasting van niet-inwoners to dokument, który otrzymuje się z belgijskiego urzędu w październik/listopad. Ten dokument trzeba podpisać w odpowiednich miejscach (wraz z żoną/mężem) i dosłać do belgijskiego urzędu, by rozliczyć podatek z Belgii.

Jak mogę uzyskać jak najwyższą kwotę zwrotu podatku z Belgii?
Belgia jest prorodzinna - jeśli posiadasz żonę czy męża i/lub dzieci, masz szansę na największy zwrot podatku z Belgii. Osoby pracujące w Belgii powinny rozliczyć się ze swoich dochodów i złożyć zeznanie roczne przed belgijskim Urzędem Skarbowym.
Ci, którzy chociaż jeden raz złożą zeznanie roczne w Belgii, otrzymają w kolejnych latach (z belgijskiego Urzędu Skarbowego) wezwanie lub dokumenty do rozliczenia podatku. Jeżeli uzyskane Belgii dochody stanowią 75% wszystkich dochodów podatnika (z wszystkich krajów), to osoba taka jest uprawniona do otrzymania ulgi podatkowej.
Rozliczając się z dochodów belgijskich, należy ujawnić wszystkie dochody (z wszystkich krajów). Nie oznacza to, że trzeba będzie zapłacić podwójny podatek, po prostu w Belgii istnieje konieczność ujawniania w zeznaniu rocznym wszystkich swoich dochodów. Jeśli podatnik pozostaje w związku małżeńskim, także musi ujawnić dochody swojego współmałżonka.

Jakie dokumenty należy przesłać aby dokonać oceny zwrotu podatku?

W przypadku gdy jest już Pan/Pani definitywnie zameldowany w Belgii musi Pan/Pani wypełnić formularz dotyczący podatków od osób fizycznych (PERSONENBELASTING).

Co to jest Loonfiche ?
To oficjalny, rządowy formularz, który dostajesz od swojego pracodawcy. Jest na nim wyszczególniona kwota Twoich całkowitych zarobków oraz suma zapłaconych przez Ciebie podatków.

Czy posiadając dzieci, można liczyć na dodatkowe ulgi?
Jeżeli uzyskane Belgii dochody stanowią 75% wszystkich dochodów podatnika (z wszystkich krajów), to jest się uprawnionym do otrzymania ulgi na dzieci.
O ulgi na dzieci, przy rozliczeniu podatku z Belgii, może starać się rodzic, którego dochody z Belgii są wyższe od dochodów małżonka/małżonki w Polsce. Jeżeli małżonek/małżonka osiągnęli w Polsce wyższe dochody niż partner w Belgii, to nie ma możliwości okliczenia ulg na dzieci przy rozliczeniu podatek z Belgii.

Ulgę na dziecko mozna uzyskać również w przypadku, gdy pełnoletnie już dziecko pracuje, jednak jego dochód roczny nie może przekroczyć 3120 euro (gdy rodzice pozostają w związku małżeńskim) lub 4500 euro (w przypadku samotnych rodziców). Warunkiem jest wspólne zameldowanie podatnika z dzieckiem.

Czy rozliczenie z małzonkiem jest obowiązkowe?
Tak, należy rozliczyć się wspolnie z małżonkiem i wykazać jego dochody, jednak w Belgijskim prawie podatkowym jest szereg ulg i korzyści, z których można dzięki temu skorzystać, zazwyczaj rozliczenie wspólne jest korzystne(przede wszystkim jeśli współmałżonek nie zarabia lub jego dochody są niskie)

Czy mogę odzyskać cały podatek?
Tak. Jest to możliwe, gdy zarobiona kwota nie przekracza kwoty wolnej od podatku w danym roku podatkowym (2015: 6570 euro brutto) i jeżeli uzyskane Belgii dochody stanowią 75% wszystkich dochodów podatnika. Po około 3-5 miesiącach otrzymają Państwo nadpłatę podatkową za dany rok podatkowy.

Zasiłek Rodzinny 

Pracowałeś w Belgii i masz dzieci? Możesz ubiegać się o dodatkowy zasiłek na opiekę na swoimi dziećmi Kinderbijslag.

Aktualne zwroty zasiłku rodzinnego na dzień 01-01-2015 r.

Pierwsze dziecko   90,28 EUR    
Drugie dziecko 167,05 EUR    
Trzecie dziecko 249,41 EUR

Wnioski o świadczenie na dzieci przyjmowane są w belgijskim urzędzie w okresie do 1 lat wstecz. Prawo do otrzymania zasiłku mają osoby, których dziecko nie ukończyło 25 lat i nadal się uczy

Dla Ciebie, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, abyś uzyskał nadpłatę podatku najszybciej, jak jest to możliwe.

Jako specjaliści w dziedzinie belgijskiego podatku gwarantujemy Ci zwrot najwyższej możliwej do odzyskania sumy.