NIE POZWÓL ŻEBY TWOJE PIENIĄDZE PRZEPADŁY – ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!!

Chcesz odzyskać podatek z Belgii? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Nieodpłatnie przeprowadzimy kalkulację wysokości Twojego zwrotu podatku.  Wystarczy wypełnić formularz „Kalkulator” zamieszczony obok.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i poinformuje o wysokości Twojego zwrotu. Wtedy też odpowiemy na wszystkie Twoje dodatkowe pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane ze zwrotem podatku z Belgii.

EU Service zatrudnił belgijskiego  konsultanta podatkowego, który zadba o Wasze rozliczenia i kalkulacje podatkowe. Jednocześnie na bieżąco będzie monitorował  i informował  Was o wszystkich zmianach jakie zachodzą w belgijskim urzędzie skarbowym.

Prawo do zwrotu nadpłaty podatkowej i ulg podatkowych uzyskach tylko wtedy, gdy dochody z Belgii stanowią minimum 75 % Twojego łącznego dochodu wykazanego na druku EU EWR.

Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Belgijski Urząd Skarbowy (Federale Overheidsdienst Financien), w odpowiednim czasie wyda decyzję o wysokości należnego Ci zwrotu podatku. Wkrótce po wydaniu decyzji, ten sam urząd wyśle Ci pieniądze, i tak:

  • jeżeli w dokumentach do rozliczenia podałeś numer konta belgijskiego, automatycznie po wydaniu decyzji urząd, przeleje na to konto zwrot Podatku, w terminie ściśle uzależnionym od decyzji urzędu.
  • jeżeli natomiast nie podawałeś żadnego numeru konta (gdyż nie masz osobistego konta założonego w belgijskim banku) na Twój adres domowy zostanie wysłany druk do podania polskiego konta bankowego tzw. ‚opgaaf rekeningnummer’, który należy uzupełnić i odesłać priorytetem do Belgii.

Po okresie około zazwyczaj 6-9 tygodni powinieneś otrzymać zwrot podatku. W razie jakichkolwiek niejasności przy wypełnianiu, ‚opgaaf rekeningnummer’ zadzwoń, a otrzymasz bezpłatną pomoc w tej kwestii.

Pamiętaj, im szybciej zamówisz i odeślesz uzupełnione dokumenty – tym szybciej możesz liczyć na swój zwrot podatku!

Więcej informacji w dziale FAQ

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera