Zwrot podatku z Danii

Chcesz uzyskać zwrot podatku z Danii? Nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony obok. W ciągu 48 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień nasz konsultant odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Danii.

EU Service będzie dbał o Wasze rozliczenia i kalkulacje podatkowe, jednocześnie na bieżąco monitorując i informując Was o wszystkich zmianach jakie zachodzą w duńskim urzędzie skarbowym.

Osoby pracujące w Danii mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej, niezależnie od tego, czy przysługuje im zwrot podatku, czy też nie. W przypadku niedopełnienia  obowiązku złożenia deklaracji, podatnik może narazić się na karę finansową nałożoną ze strony duńskiego urzędu. Wniosek o zwrot podatku z Danii można złożyć do 3 lat i 4 miesięcy od momentu zakończenia pracy. W Danii rozliczenie podatkowe należy przesłać do urzędu skarbowego w dwóch terminach, tj do 1 maja lub do 1 lipca. Termin składania wniosku podany jest na deklaracji podatkowej, którą otrzymuje się z urzędu w Danii. Odwołania / korekty można składać do 3 lat i 4 miesięcy wstecz od wydania decyzji. Do 1 maja 2017 można najdalej rozliczyć rok 2013. Brak rozliczenia w terminie może wiązać się z karą do 2500 koron.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia:

  • kod Tastselv lub kody Nemid z hasłem
  • „Arsopgorelse”- – wstępne roczne rozliczenie podatkowe wystawione przez SKAT
  • paski wypłat od pracodawcy
  • kopia kontraktu w Danii

Więcej informacij na dziale FAQ

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera