SK CZ HU
___
FORMULARZ - ZADAJ NAM PYTANIE
___
DOKUMENTY DO POBRANIA
___
OBLICZYMY TWÓJ ZWROT
Holandia Niemcy Belgia Anglia
___
Extra zwrot
podatku z Holandii!

___

___

O NAS

Szanowni Państwo,

EU Service, polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą.

Naszym usługom zaufało już tysiące klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

Eu Service stworzyliśmy specjalnie z myślą o Każdym, kto szuka sprawnej, szybkiej i fachowej obsługi w zakresie pomocy w uzyskaniu zwrotu nadpłaconego podatku z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Belgia, Austria, Anglia, Irlandia, Norwegia. Ubiegając się w imieniu naszych Klientów o finansowe dodatki, zapomogi i świadczenia zdrowotne, samodzielnie przygotowujemy wszystkie konieczne wnioski. Dzięki temu macie Państwo pewność, że dokumenty zostaną wypełnione w sposób prawidłowy.

Od 12 lat otaczamy Klientów kompleksową obsługą, oferując wiele nieodpłatnych usług doradczych w zakresie obowiązków podatkowych. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, profesjonalnymi i doświadczonymi doradcami finansowymi. Nasi pracownicy biegle posługują się rodzimymi językami właściwymi dla obsługiwanych krajów, co znacznie przyspiesza i usprawnia procedury związane ze zwrotem podatków z zagranicy. w angielskim, niemieckim oraz, co nieczęsto się zdarza, w holenderskim. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny – dlatego na naszej stronie nie znajdziecie Państwo kalkulatora. Wysoka skuteczność działania pozwala nam obliczać zwrot podatku nieodpłatnie – za brak efektów z naszej strony nie ponosicie Państwo żadnych opłat. Nasze relacje z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu, bo tylko takie postępowanie owocuje wymiernymi efektami. Dzięki temu szczycimy się stale rosnącym gronem zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym.

Oferujemy Państwu dostęp do naszych usług bez konieczności wychodzenia z domu. Wszelkie formalności mogą zostać zrealizowane korespondencyjnie, wystarczy zamówić druki telefonicznie lub skorzystać z zamieszczonego obok formularza.

Dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, a elementem naszej filozofii jest zaufanie w kontaktach z Klientami. Zapewniamy miłą i profesjonalny obsługę.

Zespół Eu Service