Podsumowanie oferty

Region: Moerbeke Waas

Wynagrodzenie: 17,49-19,99€

Liczba godzin: 40

ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

Miejsce pracy: Moerbeke Waas, Belgia

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będą:

  • naprawy usterek elektrycznych i elektronicznych w pojazdach typu: wózki widłowe, podnośniki, bobcaty, dźwigi małych i dużych gabarytów, buldożery, koparki i inne ciężkie maszyny (głównie sprzęt marki Case i Manitou)
  • serwis posprzedażowy
  • przeglądy techniczne
  • przebudowa/dostosowanie maszyn pod zamówienie klienta
  • kontakt z klientami

Praca w godzinach 8-17.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (techniczne lub inżynierskie) – elektromechanik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość elektromechaniki, mechaniki, hydrauliki, elektroniki
  • dobra znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki i wózki widłowe
  • znajomość technik diagnostyki komputerowej
  • własny samochód – WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 17,49-19,99 w skład którego wchodzi:
    – stawka podstawowa 14-16€ brutto/h
    – dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    – premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • możliwość stałej pracy
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie: 7.5€/miesiąc (opcjonalnie)

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Wiadomość

CV

Zgody na przetwarzanie danych

Zaakceptuj warunki aby wysłać formularz

Szukaj