Podsumowanie oferty

Region: Bornem

Wynagrodzenie: 12,56€

Liczba godzin: 38 - 40

OPERATOR WÓZKA REACH TRUCK (praca na okres wakacyjny)

miejsce pracy: Bornem

START PRACY: 25/06/2018 – praca na okres 5 tygodni!

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć częściowo re-lokalizacja towaru na magazynie, załadunek i rozładunek towaru. Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (typu reach truck).

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – warunek konieczny
  • Certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck
  • Gotowość do podjęcia od zaraz
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Własny samochód – mile widziany

Oferujemy:

  • 12,56 euro brutto/h +7,5% zmianowego, +15% nocki
  • Bon żywnościowy: 8 € brutto
  • Dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto
  • Premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • 38 – 40 godzin pracy tygodniowo
  • Możliwe nadgodziny wypłacane po 40 godzinie w tygodniu – 150%
  • Zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Wiadomość

CV

Zgody na przetwarzanie danych

Zaakceptuj warunki aby wysłać formularz

Szukaj