Podsumowanie oferty

Region: Dendermonde, Belgia

Wynagrodzenie: 12,50€ brutto - do 14,50€ brutto

Liczba godzin: min. 38 tygodniowo

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO HEFTRUCK/REACHTRUCK

Opis stanowiska:

  • Zaopatrzenie linii produkcyjnej materiałami
  • Umieszczanie palet z gotowymi towarami w magazynie
  • Praca ze skanerem
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Praca w magazynach o temperaturze 10°C i -20°C

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego typu heftruck
  • Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego
  • Certyfikat na operatora wózka widłowego typu heftruck lub reachtruck
  • Własny samochód lub prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • stawka podstawowa 12,50€ brutto/h (możliwość podwyżki wraz ze wzrostem stażu pracy – do 14,50€ brutto/h)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (dodatek do wynagrodzenia +1€ za pracę na zmianie I i II oraz +3€ za pracę na zmianie nocnej)
  • dodatek wakacyjny do 3798€ brutto w skali roku
  • premia roczna w wysokości do 2057€ brutto (przyznawana po przepracowaniu minimum 65 dni)
  • min. 38h pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie płatne 80 € za tydzień
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) – 7,5 euro miesięcznie
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • odzież robocza
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • pomoc w innych sprawach organizacyjnych (zasiłek rodzinny, zwrot podatków, itd.)

KRAZ nr certyfikatu  19250

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Wiadomość

CV

Zgody na przetwarzanie danych

Zaakceptuj warunki aby wysłać formularz

Szukaj