Podsumowanie oferty

Region: Hoogeveen, Holandia

Wynagrodzenie: 9,81 do 10,34 euro brutto

Liczba godzin: 40+

FILECIARZ

Dla klienta w Hoogeveen, zakładu specjalizującego się w przetwórstwie i pakowaniu produktów drobiowych, szukamy zmotywowanych pracowników do filetowania (praca „na nożu”). Na tym stanowisku pracownik jest odpowiedzialny za filetowanie na linii, przy wysokich wymaganiach dotyczących jakości.
Można aplikować nawet bez doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i obróbka drobiu, filetowaniu mięsa drobiowego
  • Sortowanie i pakowanie elementów drobiu
  • Praca w trybie dwuzmianowym: 06:30/09:00-15:30 oraz 16:00 – 01:00
  • Praca w warunkach chłodniczych

 Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziany własny samochód lub prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka 9,81 euro brutto
  • w przypadku osób z doświadczeniem stawka wynosi po 4 tygodniach pracy 10,34 euro brutto
  • zakwaterowanie 87,50 euro/tydzień
  • ubezpieczenie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zapewniony częściowy zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy (tylko jeśli odległość wynosi więcej niż 15 km). Zakwaterowanie jest w tym samym regionie; dostępne zależnie od wolnych miejsc. Wszystkie nasze lokacje są zatwierdzone przez SNF. W niektórych przypadkach jest możliwy dojazd do pracy na rowerze, w pozostałych wyłącznie samochodem. Z tego powodu bardzo mile widziani kandydaci z autem lub prawem jazdy.
  • pomoc w innych sprawach organizacyjnych (zasiłek rodzinny, zwrot podatków, itd.)

KRAZ nr certyfikatu  19250

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Wiadomość

CV

Zgody na przetwarzanie danych

Zaakceptuj warunki aby wysłać formularz

Szukaj