Podsumowanie oferty

Region: Eeklo, Belgia

Wynagrodzenie: 14,14 € brutto

Liczba godzin: 39

SPAWACZ 136 i 138

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).
  • Spawanie grubej stali.
  • Metody spawania: 136, 138. Pozycje: PF, PA, PE.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
  • Praca na hali.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczeniaw pracy na stanowisku spawacz MAG 136, 138 (certyfikaty nie są wymagane). Doświadczenie w pracy z przetopami.
  • Umiejętność spawania w pozycjach  PF, PAoraz PE.
  • podstawowa znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielskiholenderski lub francuski.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • Wykształcenie średnie, techniczne (związane z obróbką metalu).
  • Znajomość norm ISO9606 -1.
  • Certyfikat VCA– mile widziany.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Stawkę godzinową: 14,14  brutto (wynagrodzenia wypłacane tygodniowo).
  • Pracę na dłuższy okres.
  • Dodatek wakacyjnyw wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premię roczną– 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Praca od poniedziałku do piątku, 39 h pracy tygodniowo( możliwość pracy w sobotę).
  • Nadgodziny płatne 150%.
  • Eko czeki na zakup ekologicznych produktów – 250 euro wypłacane raz do roku.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 80 euro/tydzień.
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczeniazdrowotnego (opcjonalne) – 7,5 euro miesięcznie.
  • Opiekę polskojęzycznego
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Płatne święta!
  • Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!
  • pomoc w innych sprawach organizacyjnych (zasiłek rodzinny, zwrot podatków, itd.)

KRAZ nr certyfikatu  19250

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Wiadomość

CV

Zgody na przetwarzanie danych

Zaakceptuj warunki aby wysłać formularz

Szukaj