Opinie dodaj opinię

Jeżeli jesteś naszym klientem i chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat usług świadczonych przez firmę EU Service, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Miła obsługa o każdym kroku byłem informowany mailowo. Polecam.

Mateusz Szymborski, Kietrz, Niemcy 2018-05-25

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Firmą. Załatwienie wszystkich spraw związanych z wypełnieniem PIT ZG było możliwe w jeden dzień. Rewelacja !!!!

Teresa Zaborowska, Warszawa, Holandia 2018-04-30

Jestem zadowolony, rozliczenie w miarę szybko i zwrot pieniędzy na konto również, polecam

Zbigniew Kwoka, Prudnik, Niemcy 2018-04-14

Jestem zadowolony z obsługi i polecam wasz innym.

Marlena Siwon, Brodnica, Holandia 2018-04-10

konkretne podejście ,wszystko OK w tym roku też skorzystam.Pozdrawiam

Kamil Lichwa, Dabrowa, Holandia 2018-03-27

Firma jak najbardziej skuteczna w swojej dziedzinie, kasa odzyskana oraz cały przebieg zwrotu jest informowany na meila polecam bardzo 🙂

Piotr Nyk, Samborowo, Holandia 2018-03-13

Bardzo dobra firma ! Pomogła Mi bez problemowo odzyskać podatek który myślałem że przepadł . Polecam tą Firmę jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z podatkiem z za granicy , na prawdę godna polecenia !!!

Tomasz Krol, Ciechowice, Holandia 2018-03-05

Rozliczałem się pierwszy raz z Firmą EU Service ale mogę śmiało polecieć. Bez problemu i z wielką cierpliwością zostałem obsłużony. Osoby które się ze mną kontaktowały, tłumaczyły mi zawiłości związane z rozliczeniem podatku z Niemiec. Jestem zadowolony i już właśnie przygotowuję dokumenty żeby rozliczyć rok 2017

Jan Byczek, Zory, Niemcy 2018-02-14

Wszystko sprawnie załatwione. Łatwy kontakt

Ewa Kosowicz, Krakow, Niemcy 2017-12-11

Z usług tej firmy korzystamy regularnie, odchodzi cała papierologia. Obsługa bardzo miła, życzliwa i pomaga w załatwieniu różnych spraw, zdobyciu dokumentów. Kompetentni, jeśli chodzi o zwrot podatku z Holandii.

Krina Modzelewska, Bytom, Holandia 2017-10-31

Jestem zadowolony, rozliczenie w miarę szybko i zwrot pieniędzy na konto również, polecam

Marcin Wincza, Zdzieszowice, Niemcy 2017-10-19

Odwiedziłam wiele firm zanim trafiłam do tej i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że dokonałam najlepszego wyboru, fachowa i bardzo miła obsługa, a co najważniejsze niska cena za szybki zwrot podatku, polecam!!!

Marek Trzaskowski, Raciborz, Niemcy 2017-10-10

Nie było żadnych problemów, fachowa, solidna, bardzo miła i pomocna obsługa. Wszystko odbyło się bez problemów i w wyznaczonym terminie.

Marek Kucharski, Opole, Niemcy 2017-07-31

Jestem bardzo zadowolona z firmy EU Service, świetny kontakt, na każde moje pytanie od razu dostawałam odpowiedź, o wszystkim byłam informowana drogą mailową oraz sms. Polecam! 🙂

Marek Bieleninik, Turek, Niemcy 2017-06-30

Sprawnie przeprowadzony zwrot podatku ze Anglii. Stały kontakt mailowy i telefoniczny. W moim przypadku trwało to aż 4 miesiące, ale to przez problemy ze strony brytyjskiego urzędu (zaginiony czek). Bez tej wpadki byłoby dokładnie 2 miesiące. Mimo wszystko wystawiam najwyższą notę. Warto. Pewna firma.

Tomasz Chamioło, Jutrzyna, Anglia 2017-06-05

Firmę tę znalazłem w internecie napisałem im zapytanie i tak się zaczęło, w odpowiedzi na moje pytanie firma ta zapewniła mnie że jeśli jest możliwość zwrotu podatku na pewno go dostanę. Wysłałem im potrzebne dokumenty i po jakimś czasie dostałem zwrot podatku załatwiony bardzo konkretnie i rzetelnie.

Dariusz Adamczewski, Białystok, Niemcy 2017-05-11

Jestem strasznie zadowolona z Państwa usług. Zrobiliście to profesjonalnie. W bardzo szybkim czasie, bez żadnych problemów dostałam pieniążki na koncie. Najlepsza firma i polecam wszystkim. Ja na pewno będę korzystała z Państwa usług. Dziękuję za wszystko!

Aldona Siwik, Opole, Holandia 2017-05-11

Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Reprezentuje wysoki poziom obsługi klienta. Działają szybko i sprawnie, pieniądze wpłynęły do mnie po 3 miesiącach. Mam poczucie rzetelnego i uczciwego załatwienia moich interesów.

Tadeusz Bozek, Ciasna, Zwrot podatku z Niemiec 2016-10-12

Ogólnie jestem zadowolony jednak zgadzam się z niektórymi opiniami negatywnymi. Po ponad pół roku oczekiwania okazało się, że dokumenty są niekompletne. Niestety nikt z pracowników nie pofatygował się aby o tym poinformować. Trochę dziwne podejście gdyż to ja jako klient płacę za rozliczenie i liczę na pomoc ze strony pracowników w przypadku jakichkolwiek problemów lub braków dokumentów. Jeżeli chodzi o całokształt i rozliczenie można polecić firmę, szkoda tylko, że tak podchodzą do klienta.

Adam Szyciński, Wrocław, Zwrot podatku z Niemiec 2016-09-16

Pracownicy biura interweniują, gdy zwrot się opóźnia, ponadto otrzymałam dodatek zdrowotny za ubiegły rok oraz szereg istotnych informacji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z EU Service i polecam tę firmę wszystkim.

Wojciech Saternus, Ładzice, Zwrot podatku z Holandii 2016-09-15
Wyraź swoją opinię

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera