Współpraca

Współpracuj z EU Service

Interesuje Cię kwestia zwrotów podatku z zagranicy? Chcesz poznać działanie zagranicznych urzędów skarbowych? A może po prostu lubisz pomagać ludziom?

Podejmij z nami współpracę i otwórz profesjonalny punkt przyjmowania holenderskich, niemieckich i belgijskich rozliczeń podatkowych.

Jako profesjonaliści chcemy być blisko naszych Klientów, pragniemy aby nasza oferta rozliczeniowa była dostępna dla każdego, nawet w najmniejszych miejscowościach i to w całej Polsce. Współpraca z nami niesie same korzyści zarówno dla nas, dla naszych Przedstawicieli oraz naszych wspólnych, obecnych i przyszłych Klientów. Oferujemy szkolenie, wsparcie marketingowe i reklamowe (ulotki, wizytówki) oraz motywacyjny system wynagrodzenia.

Podejmij decyzję, a my:

  • skontaktujemy się z Tobą i omówimy wszystkie szczegóły.
  • przygotujemy indywidualną ofertę współpracy oraz umowę.
  • przygotujemy niezbędne materiały i ustalimy termin szkolenia.
  • przeprowadzimy szkolenie, gdzie przekażemy wszelkie niezbędne informacje oraz materiały, umożliwiające rozpoczęcie współpracy.

Oferta jest kierowana zarówno do osób indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą EU Service:

Współpraca z nami to dodatkowych przychód, przy zerowych nakładach finansowych!

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nami współpracy lub jeżeli masz pytania dotyczące współpracy – skontaktuj się z Alicja Harażny:

tel. +48 71 789 39 16

mob. +48 512 355 064

e-mail: alicja.harazny@euservice.pl

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.zwrotpodatku.eu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w celu otrzymania zindywidualizowanej odpowiedzi na zapytanie.
Informujemy, iż zgodnie z RODO, po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie, dane zostaną usunięte przez Administratora Serwisu (chyba, że nastąpi kontynuacja współpracy).

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera