2015 i 2016

UWAGA! Ważna informacja!
Niestety wydłużył się czas oczekiwania na decyzje z urzędu holenderskiego za rok 2015 i 2016. Za te lata urząd odchodzi od wydawania decyzji wstępnych, które pojawiały się zazwyczaj w ciągu kilku miesięcy. Urząd holenderski obecnie najczęściej wydaje decyzje ostateczne, na których wydanie formalnie ma od roku do 3 lat. Związane jest to z koniecznością weryfikacji zaświadczeń o dochodach z polskiego urzędu skarbowego, które Państwo składali. Złożenie zeznania podatkowego wraz z zaświadczeniem o dochodach jest o wiele korzystniejsze dla podatnika, który może skorzystać z pełni ulg podatkowych, dlatego prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na decyzję z urzędu.
Dokładamy wszelkich starań, aby procedura odzyskania podatku przebiegła jak najsprawniej, niestety nie mamy wpływu na działania urzędu i terminy, jakie obowiązują urzędników holenderskich.

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.zwrotpodatku.eu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w celu otrzymania zindywidualizowanej odpowiedzi na zapytanie.
Informujemy, iż zgodnie z RODO, po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie, dane zostaną usunięte przez Administratora Serwisu (chyba, że nastąpi kontynuacja współpracy).

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera