Formularze deklaracji 2014

Formularze deklaracji 2014 za rok rozliczeniowy 2013, będą przesyłane automatycznie w dniach 19 – 22 września 2014r. Kopie pisane ręcznie zostaną wysłane na początku października. Chcesz odzyskać podatek z Belgii? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Obliczymy Twój indywidualna zwrot! To nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje! O zwrot podatku za pracę w Belgii można ubiegać się za 3 ostatnich lat np. w roku 2014 składamy deklaracje za lata: 2011, 2012, 2013. https://zwrotpodatku.eu/belgia

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.zwrotpodatku.eu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w celu otrzymania zindywidualizowanej odpowiedzi na zapytanie.
Informujemy, iż zgodnie z RODO, po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie, dane zostaną usunięte przez Administratora Serwisu (chyba, że nastąpi kontynuacja współpracy).

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera