Każdy, kto pracował w Belgii, ma obowiązek rozliczyć się z podatku! 

Dostałeś wezwanie z belgijskiego urzędu – rozlicz się koniecznie, by uniknąć kary. Na każde wezwanie należy wysłać wyjaśnienie do urzędu, nawet wtedy, gdy już się w Belgii nie pracowało.

Odzyskamy Twój podatek nawet do 3 lat wstecz. Pomożemy udzielić odpowiedzi na wezwanie. Nie czekaj, zgłoś się już dziś, bo za opóźnienia belgijski urząd skarbowy może naliczyć Ci kary. Każdy, kto pracował w Belgii, ma obowiązek rozliczyć się z podatku!

Dobra wiadomość – można odzyskać cały podatek zapłacony w Belgii! A nawet więcej. Wystarczy że będziemy mogli rozliczyć Ci ulgi i dodatki. Dodatkowo kwota zarobiona w Belgii musi być mniejsza niż tzw. kwota wolna od podatku. Suma ta zmienia się w każdym roku podatkowym, ale wynosi zazwyczaj ok. 6700 euro brutto. Warunkiem koniecznym jest też to, by dochód z Belgii stanowił 75% wszystkich zarobków ze wszystkich krajów w danym roku. Jeśli masz małżonka i/lub dzieci, Twój zwrot może być jeszcze większy. Belgia sprzyja rodzinom! Dodatkowo, niezależnie od podatku: możesz uzyskać zasiłek rodzinny. Czeka na Ciebie nawet 2993 euro miesięcznie na każde 1 dziecko, aż do 5 lat wstecz!

Szukaj

Kalkulacje

Dokumenty

ZAMÓW ROZMOWĘ

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

+48 77 483 85 06