zwrot podatku z holandii

Zwrot podatku z Holandii pobierz dokumenty przejdź do kalkulatora

Holandia, podobnie jak inne kraje Europy Zachodniej, przyciąga wielu Polaków. Pracując legalnie na terenie Holandii możemy ubiegać się o zwrot podatku. Firma EU Service posiada profesjonalne oprogramowanie, autoryzowane przez holenderski urząd skarbowy, a także zatrudnia holenderskiego eksperta podatkowego. Z nami uzyskasz swój zwrot podatku z Holandii. Średni zwrot to nawet 1378€, który można otrzymać już po 2-5 miesiącach.

Nasza firma, dzięki specjalnemu oprogramowaniu, pomaga swoim klientom złożyć deklaracje podatkowe nawet kilka miesięcy wcześniej, niż inne podmioty. Dzięki temu możliwe jest szybsze uzyskanie zwrotu podatku z Holandii. Rozliczając się z podatku, w holenderskim urzędzie skarbowym, warto pamiętać o dostarczeniu dokumentów potwierdzających uzyskanie przychodów z Polski czy innych krajów. Niedostarczenie takiego zaświadczenia może znacznie opóźnić odzyskanie pieniędzy z holenderskiego urzędu skarbowego.

Jeśli chcesz poznać przybliżoną kwotę zwrotu podatku z Holandii, skorzystaj z naszego kalkulatora, który znajduje się w zakładce po prawej stronie. Po wypełnieniu formularza przyślij go do nas, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin. Wówczas nasz konsultant nieodpłatnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zwrot podatku z Holandii po latach

Holandia, podobnie jak inne kraje, daje możliwość ubiegania się o zwrot podatku z minionych lat. To kolejna procedura, którą warto powierzyć profesjonalistom. Zwrot podatku z Holandii można uzyskać do pięciu lat wstecz, a zatem za lata 2023, 2022, 2021, 2020, 2019. Termin ubiegania się o zwrot podatku z roku 2019 mija 31.12.2024, dlatego warto jak najszybciej zgromadzić niezbędne dokumenty i skontaktować się z naszymi ekspertami. Możesz do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się po prawej stronie. EU Service to gwarancja zwrotu podatku z zagranicy.

Ile kosztuje deklaracja podatkowa z Holandii?

 • za rozliczenie indywidualne cena wynosi 350 zł lub € 83,-
 • pakiet zwrot podatku + dodatek do ubezpieczenia : 630 zł lub € 150,-
 • za tzw. zerowe rozliczenie zapłacisz 220 zł lub € 52,-

Nie pobieramy opłat(dotyczy naszych klientów):

 • za prowadzenie korespondencji z urzędami,
 • za sprawdzenie i wysłanie zaświadczenia o dochodach
 • za sprawdzenie meldunku
 • za sprawdzenie poprawności decyzji
 • za prowadzenie rozmów telefonicznych z urzędami,
 • za wniesienie odwołania od decyzji urzędu,
 • w przypadku odmowy zwrotu.

Oszczędzaj czas i pieniądze. Rozlicz się ONLINE!

Pobierz komplet dokumentów, wypełnić zgodnie z instrukcjami i przesłać na e-mail info@zwrotpodatku.eu.

NIE POZWÓL ŻEBY TWOJE PIENIĄDZE PRZEPADŁY- ZGŁOŚ SIĘ TERAZ I ODBIERZ!!

Chcesz uzyskać zwrot podatku z Holandii? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Nieodpłatnie przeprowadzimy kalkulację wysokości Twojego zwrotu podatku z Holandii. Wystarczy wypełnić formularz „Kalkulator” zamieszczony obok.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant  i poinformuje o wysokości Twojego zwrotu podatku z Holandii. Wtedy też odpowiemy na wszystkie Twoje dodatkowe pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

EU Service zadba o Wasze rozliczenia i kalkulacje podatkowe. Jednocześnie na bieżąco będzie monitorował i informował Was o wszystkich zmianach jakie zachodzą w holenderskim urzędzie skarbowym.

Holenderski Urząd Skarbowy Belastingdienst w roku 2022 i 2023 podniósł kwoty kosztów pracy, co daje możliwość uzyskania wyższego zwrotu podatku, niż w roku poprzednim.

Pamiętaj, im szybciej zamówisz i odeślesz uzupełnione dokumenty – tym szybciej możesz liczyć na swój zwrot podatku!

Nasza firma posiada numer BECON – holenderski numer identyfikacji agenta podatkowego, co świadczy o pełnym profesjonalizmie usług związanych z rozliczaniem podatku z Holandii. Dzięki pozyskaniu numeru Becon, mamy stały kontakt z urzędem holenderskim i możemy szybko i skutecznie odzyskać Państwa zwrot podatku z Holandii.

Holenderski urząd skarbowy zdecydował o wydawaniu decyzji podatkowych w ciągu roku od momentu otrzymania deklaracji podatkowej oraz wszelkich dokumentów potrzebnych do rozliczenia. Oznacza to, że w przypadku, gdy zeznanie podatkowe zostało złożone np. 01-03-2023, a pozostałe dokumenty, między innymi zaświadczenie o dochodach z polskiego US, dotarło do Belastingdienst na przykład 15-04-2023, to za datę wpływu rozliczenia uznaje się 15-04-2023. To od daty kwietniowej będzie liczył się rok, w ciągu którego urząd deklaruje, że wyda decyzje. Niestety należy pamiętać, że w praktyce proces wprowadzenia danych z zaświadczenia o dochodach do systemu Belastingdienst trwa nawet 1-4 miesiące.

Uwaga!
Urząd holenderski uznał prawo do ulgi na małe dzieci (do 12-go roku życia), w związku z tym można korygować zeznania roczne do 5 lat wstecz i uzyskać dodatkowe pieniądze!

Zniżka uzależniona od dochodów przeznaczona jest dla rodziców z małymi dziećmi, którzy oboje pracują. Zniżka ta dotyczy również pracujących, samotnie wychowujących rodziców, ale nie rodziców, z których jeden pracuje, a drugi nie. W tym drugim przykładzie zniżka będzie się należała tylko wtedy jeżeli cała rodzina jest zarejestrowana np. w Polsce i wtedy niepracujący partner nie jest uważany za partnera podatkowego

Jak mogę uzyskać jak najwyższą kwotę zwrotu podatku z Holandii?

Jeżeli dochody uzyskane w Holandii stanowią 90% wszystkich rocznych dochodów podatnika (z wszystkich krajów), to osoba taka uprawniona jest do otrzymania ulgi podatkowej (która do tej pory wynosiła około 300 euro rocznie i była przyznawana automatycznie). Rozliczając się z dochodów holenderskich, należy ujawnić wszystkie dochody (z wszystkich krajów). Nie oznacza to, że trzeba będzie zapłacić podwójny podatek, po prostu w Holandii istnieje konieczność ujawniania w zeznaniu rocznym wszystkich swoich dochodów. Jeśli podatnik pozostaje w związku małżeńskim, musi także ujawnić dochody swojego współmałżonka.
Przykład – jeśli zarobiłeś w Polsce 4000 PLN (czyli około 1000 euro), a w Holandii 12000 euro, to łączne twoje dochody wyniosły 13000 euro. Dochód w Holandii wyniósł zatem 90% łącznych zarobków i tym samym kwalifikujesz się do pełnej ulgi podatkowej. Jeśli byłoby inaczej, wówczas tracisz możliwość odliczenia tej ulgi.

Wszystkie dochody osiągnięte poza granicami Holandii, muszą zostać potwierdzone przez polski Urząd Skarbowy, na specjalnym formularzu Belastingdienst. Jeśli podatnik nie dostarczy wraz z rozliczeniem, wspomnianego formularza zatwierdzonego pieczątką przez polski Urząd Skarbowy, wówczas Belastingdienst nie zastosuje ulgi podatkowej i podatnik otrzyma mniejszy zwrot podatku z Holandii. Druk ten nazywa się „ zaświadczenie o dochodach” i jest honorowane w języku polskim.
Niezależnie od rozliczenia z holenderskim urzędem skarbowym, polscy rezydenci podatkowi, czyli np. osoby posiadające również meldunek w Polsce, mają obowiązek rozliczyć sie z polskim fiskusem.

Żeby rozliczyć i ubiegać się o zwrot podatku z Holandii, w pierwszej kolejności musisz potwierdzić w polskim Urzędzie Skarbowym specjalny formularz zatytułowany „Zaświadczenie o dochodach„.

Bez potwierdzonego formularza „Zaświadczenie o dochodach” nie będziesz mieć prawa do odliczenia podstawowej ulgi podatkowej i najprawdopodobniej nie będzie Ci przysługiwał też zwrot podatku z Holandii.

Jedną z najczęściej stosowanych w Holandii ulg jest ulga na dziecko, w wieku do 12 roku życia. Ma ona zastosowanie dla rodziców osiągających mniejsze dochody. Kwota podstawowa ulgi została zwiększona do 1039€, a maksymalna wysokość tej ulgi, to 2769€. Niestety w rozliczeniach od rok 2016 nie jest już dopuszczalne zastosowanie ulgi dla samotnego rodzica.
Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, holenderski Urząd Skarbowy wyda w odpowiednim czasie decyzję, najpierw wstępną tzw.(voorlopige aanslag lub aanslag) (decyzja ostateczna) o wysokości należnego Ci zwrotu podatku. Decyzja ta powinna przyjść listownie na Twój adres domowy (adres, który widnieje w systemie urzędu). Kolejnym etapem jest przelew pieniędzy.

W jaki sposób zadeklarować w Polsce dochody z Holandii?

Osoba deklarująca w zeznaniu rocznym dochody z zagranicy (uzyskane bez pośrednictwa płatnika), zobowiązana jest złożyć zeznanie roczne na formularzu PIT-36, wraz z załącznikiem PIT-ZG. Wykazaniu dochodów holenderskich służy pozycja 8 załącznika PIT-ZG.

Jeżeli zostanie złożony PIT w Polsce (PIT-36) można otrzymać  wyższy zwrotu podatku z Holandii (otrzymuje się prawo do wszystkich ulg, czy odliczeń jak obywatele danego kraju). Również przygotowujemy  rozliczenia przed polskim urzędem skarbowym. Zazwyczaj nie wychodzą żadne dopłaty podatku, a podatnik postępuję zgodnie  prawem i  nie grozi mu  kontrola z Izby Skarbowej.

Więcej informacji w dziale FAQ

MOŻESZ TAKŻE SKORZYSTAĆ Z:

ZASIŁEK RODZINNY Z HOLANDII
ROZLICZENIE PIT 36/ZG

EU Service Centralna

Plac Wolności 2, lokal 4

47-220 Kędzierzyn-Koźle

W celu złożenia dokumentów lub w bieżących sprawach prosimy o kontakt:

kom: 512 355 064

kom: 519 568 936

tel: 77 483 85 06

e-mail: info@zwrotpodatku.eu

e-mail: kedzierzyn@zwrotpodatku.eu

Godziny otwarcia:
pon.- pt.: 08:00 – 16:00

EU Service Wrocław

City Space Aquarius Business House

Swobodna 1

50-088 Wrocław

Wizyta w City Space Aquarius we Wrocławiu prosimy ustalać telefonicznie pod

nr. kom: 519 568 936

e-mail: wroclaw@zwrotpodatku.eu

Godziny otwarcia:
wtorek i środa: 10:00 – 16:00

W bieżących sprawach prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

77 483 85 06 lub 512 355 064.

 

EU Service Szczecinek

Bohaterów Warszawy 31 – 35

78-400 Szczecinek

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 08:00 – 16:00

W bieżących sprawach prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

77 483 85 06 lub 512 355 064.

EU Service Biała Podlaska

Gestia Biuro Rachunkowe

Ul. Warszawska 13/14

21-500 Biała Podlaska

 

EU Service Głogówek

Ewa Szała Biuro Rachunkowe

Zamkowa 18

48-250 Głogówek

 

EU Service Nysa

Julka Biuro Rachunkowo

Edmunda Jana Osmańczyka 2

48-304 Nysa

EU Service Radom

Aspekt Biuro Rachunkowe

Ul. Bóżniczna 3

26-610 Radom

 

EU Service Rybnik

PROFIT SC Biuro Rachunkowe

Plac Kopernika 3

44-200 Rybnik

 

EU Service Wodzisław Śląski

Kuhn Biuro Rachunkowe

Rynek 1

44-300 Wodzisław Śląski

Szukaj Kalkulacje Dokumenty

Szukaj

Kalkulacje

Dokumenty

  ZAMÓW ROZMOWĘ


  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

  +48 77 483 85 06