UWAGA!!! Zaswiadczenia o dochodach za rok 2018 w Holandii

 

Od jakiegoś czasu w internecie krąży nowy wzór zaświadczenia o dochodach za rok 2018 (chodzi o dokument, który wypełnia polski urząd skarbowy). Prosimy jednak z niego nie korzystać, gdyż urząd holenderski poinformował nas, że nie jest to wersja ostateczna. Właściwy dokument pojawi się po 1 marca 2019, a ten, który w tej chwili jest dostępny w internecie, może zawierać błąd. Z tego powodu radzimy naszym Klientom nie podbijać tych zaświadczeń w urzędzie skarbowym i poczekać na ostateczną wersję dokumentu.

W roku poprzednim była podobna sytuacja i osoby z niepoprawnym zaświadczeniem, musiały ponownie ponosić koszt ich wystawienia na właściwym wzorcu. Jak pamiętamy w zeszłym roku pierwsze zaświadczenia o dochodach za rok 2017 były błędne (niewłaściwe kody kreskowe) i do dziś krążą 2 wersje zaświadczeń poprawne i błędne, co powoduje spore zamieszanie. Nieoficjalnie otrzymaliśmy informacje, że przygotowane zaświadczenie o dochodach za rok 2018 nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzone.

Do czasu pojawienia się oficjalnego wzorca zaświadczenia o dochodach za 2018 rok – można wysyłać do nas dokumenty na rozliczenie Holandii 2018 bez tego zaświadczenia. EU Service dośle Klientom indywidualnie nowy wzór zaświadczenia, gdy holenderska skarbówka je udostępni.

 

 

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.zwrotpodatku.eu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w celu otrzymania zindywidualizowanej odpowiedzi na zapytanie.
Informujemy, iż zgodnie z RODO, po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie, dane zostaną usunięte przez Administratora Serwisu (chyba, że nastąpi kontynuacja współpracy).

Kalkulacje

Dokumenty