Holandia

Zwrot podatku z Holandii
Sprawdź, ile możesz odzyskać i odbierz pieniądze które Ci się słusznie należą! Do poprawnego wyliczenia kwoty zwrotu będziesz potrzebować wszystkich kart podatkowych z Holandii(Jaaropgaaf).

Dochód poza Holandią

Jesteś samotnym rodzicem? taknie

Pracując w Holandii to możesz się starać nie tylko o zwrot podatku, ale również o dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag), dodatek dla dzieci (kindgebondenbudget) i zasiłek rodzinny (kinderbijslag). Nie pozwól, żeby Twoje pieniądze przepadły!


Rozłąkowe z Holandii
Sprawdź, ile możesz odzyskać i odbierz pieniądze które Ci się słusznie należą! Do poprawnego wyliczenia kwoty zwrotu będziesz potrzebować wszystkich kart podatkowych z Holandii(Jaaropgaaf).

Dochód poza Holandią

Pracując w Holandii to możesz się starać nie tylko o zwrot podatku, ale również o dofinansowanie do ubezpieczenia(zorgtoeslag), dodatek dla dzieci(kindgebondenbudget) i zasiłek rodzinny (kinderbijslag). Nie pozwól, żeby Twoje pieniądze przepadły!


Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag) z Holandii

Masz współmałżonka/partnera: taknie

Pracując w Holandii to możesz się starać nie tylko o dofinansowanie do ubezpieczenia(zorgtoeslag) , ale również o zwrot podatku, dodatek dla dzieci(kindgebondenbudget) i zasiłek rodzinny (kinderbijslag). Nie pozwól, żeby Twoje pieniądze przepadły!

Szukaj

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą!
To nic nie kosztuje i do niczego nie obowiązuje!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.zwrotpodatku.eu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w celu otrzymania zindywidualizowanej odpowiedzi na zapytanie.
Informujemy, iż zgodnie z RODO, po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie, dane zostaną usunięte przez Administratora Serwisu (chyba, że nastąpi kontynuacja współpracy).

Kalkulacje

Dokumenty

Newsletter

Zapisz się do newslettera