Rozliczenie PIT 36/ZG pobierz dokumenty

Pracowałeś w 2018 roku za granicą?
Powinieneś rozliczyć się także w Polsce
Masz czas do 2 maja!
– Przygotujemy dla Ciebie deklarację PIT 36/ZG
– Uzyskasz zaświadczenie o dochodach
– Odzyskasz podatek z zagranicy

Rozliczając się z podatku dochodowego za granicą, nie możemy zapominać o polskich Urzędach Skarbowych nawet, jeśli osiągnęliśmy swoje dochody w innych państwach. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych sytuacji musimy przygotować roczne zeznanie przed polskim Urzędem Skarbowym. Dochody, osiągnięte w niektórych krajach nie wymagają opłacania podatku w Polsce. Aby ułatwić rozliczenie PIT 36/ZG oferujemy swoim klientom pomoc w tym zakresie.

Rozliczenie w polskim Urzędzie Skarbowym

Zwrot podatku PIT może otrzymać każdy obywatel Polski, odprowadzający składki na rzecz tegoż podatku. Osoby, podejmujące legalną pracę poza granicami kraju zobowiązane są do ich wykazywania w Urzędzie Skarbowym.

Przygotowujemy zeznania roczne przed polskim Urzędem Skarbowym, gdyż wszystkie dochody osiągnięte poza granicami naszego kraju, powinny być wykazane w polskiej skarbówce.

Dochody uzyskane w Niemczech, Belgii, Austrii i Czechach należy zgłosić polskiemu fiskusowi w zeznaniu rocznym, ale nie płaci się od nich podatku w Polsce.

Ponadto, żeby rozliczyć się z Holandią za rok 2018 na korzystnych warunkach i otrzymać  zwrot podatku, należy przedstawić w holenderskiej skarbówce Belastingdienst zaświadczenie o uzyskanych dochodach za rok 2018. Zaświadczenie pozyska  się  pod warunkiem złożenia w Polskim US  deklaracji pit 36 ZG,  gdzie w pit 36 wykazuje się polski dochód – jeżeli taki był w 2018 (lub na zero, bo dochodów Polsce nie było), a w złączniku ZG (zagranica) wykazuje się dochód z Holandii. Bez zaświadczenia o dochodach, Holandia nie zastosuje ulgi podatkowej i podatnik otrzyma mniejszy zwrot podatku.

W celu przygotowania przez nasze biuro deklaracji pit 36 ZG, wystarczy zamówić odpowiednie dokumenty. Można je także pobrać , klikając znajdujący się powyżej przycisk POBIERZ DOKUMENTY.

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami telefoniczne +48 32 415 32 90 lub  na mailowo na adres: pit@euservice.pl
W krótkim czasie wyślemy Ci gotowe dokumenty mailem lub pocztą tradycyjną, na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Wspieramy fundację podczas kampanii zachęcającej do przekazywania 1% podatku.

W Fundacji Za Szybą na Państwa pomoc czeka wiele dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju, które świat zewnętrzny, co prawda widzą, ale nie mogą w nim uczestniczyć, bo ich świat jest właśnie “za szybą”. Niby blisko, jednakże dla nich tak bardzo daleko…
POMÓŻMY, ABY TE DWA ŚWIATY POŁĄCZYŁY SIĘ I ZROZUMIAŁY!

Jest wiele możliwości skutecznej pomocy, lecz skomplikowana diagnostyka autyzmu i innych zaburzeń rozwoju oraz leczenie są bardzo drogie.  W zmaganiu się z autyzmem dziecka większość rodziców jest pozostawionych samym sobie. Najgorsze uczucie dla nich to bezsilność, ponieważ wiedzą, ze można byłoby dziecku pomóc, jednak z powodów finansowych ta pomoc jest nieosiągalna.  Nie można pomóc wszystkim, ale nie może to być pretekstem, żeby nie pomagać w ogóle. Każda Wasza złotówka zapewni szansę na poprawę zdrowia i jakości życia chorym dzieciom

www.fundacjazaszyba.org.pl

Szukaj

Kalkulacje

Dokumenty

ZAMÓW ROZMOWĘ

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

+48 77 483 85 06